Najděte nejlevnejší letenky

Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)

Nejčastější dotazy a odpovědi Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Otázky:

1. Jak se dostanu na Koh Tonsay?

2. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Koh Tonsay?

3. Jaké jsou nejlepší aktivity na Koh Tonsay?

4. Kde se mohu ubytovat na Koh Tonsay?

5. Jaká je situace s jídlem na Koh Tonsay?

6. Musím si vzít s sebou peníze na Koh Tonsay?

7. Jaké jsou podmínky na plážích na Koh Tonsay?

Odpovědi:

1. Pro dostání se na Koh Tonsay si můžete pronajmout loď z Kep nebo Sihanoukville.

2. Nejlepší doba pro návštěvu Koh Tonsay je v období od listopadu do února.

3. Aktivity, které můžete na Koh Tonsay podniknout, zahrnují procházky po pláži, potápění, plavání, šnorchlování a rybaření.

4. Na Koh Tonsay není mnoho ubytování, ale najdete zde několik malých bungalovů a chat.

5. Jídlo na Koh Tonsay bývá čerstvé a dochutíte si zde mnoho místních specialit. Nezapomeňte si však s sebou vzít nějaké základní potraviny.

6. Většina míst na Koh Tonsay nepřijímá platby kartou, proto se vyplatí mít s sebou nějaké hotovostní peníze.

7. Pláže na Koh Tonsay jsou obvykle čisté a klidné a nabízejí výhled na krásné modré vody. Na plážích však nejsou žádné plážové služby, jako jsou lehátka nebo slunečníky.


Ubytování Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je známá svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tichými ostrůvky, ideálními pro odpočinek a relaxaci. Jedním z takových ostrůvků je Koh Tonsay, také známý jako Rabbit Island.

Koh Tonsay se nachází v zálivu Kambodžského zálivu, v provincii Kep. Vzdálenost od pevninského města Kep je pouze 20 minut lodí, což z něj činí oblíbenou destinaci pro turisty, kteří chtějí utéct z rušného města a najít si chvíli klidu a pohody.

Ostrůvek má jen malou populaci, žije zde pouze několik rodin, což z něj dělá skutečně tiché místo k pobytu. Koh Tonsay je zpřístupněn přístavem Kep, kde je možné najmout lodě pro přepravu na ostrov.

Ubytování na Koh Tonsay je k dispozici ve formě chat a bungalovů. Chata nabízí základní vybavení, jako jsou postele, sprchy a záchody. Bungalovy jsou více luxusní, mají vlastní koupelnu, klimatizaci a připojení na Wi-Fi.

Pláže na Koh Tonsay jsou naprosto úchvatné. Bílé písky a křišťálově čistá voda dodávají ostrůvku skutečně jedinečnou atmosféru. Turisté si zde mohou užít sluneční záření a koupání v moři, nebo se procházet po pláži a sledovat západy slunce.

Na Koh Tonsay mnoho neaktivit nefiguruje, ale to neznamená, že zde není co dělat. Turisté si mohou pronajmout kajak a projet se po okolí, nebo se vydat na procházku po malebných stezkách, které vedou přes ostrov. Zde mohou objevit krásnou místní flóru a faunu.

Kromě toho je zde k dispozici mnoho restaurací a barů, které nabízí skvělé jídlo a nápoje za rozumnou cenu. Turisté si zde mohou ochutnat tradiční kambodžskou kuchyni, založenou na čerstvých rybách, mořských plodech a koření.

Pokud hledáte klidné a tiché místo, kde se můžete odpočinout a užít si krásy přírody, Koh Tonsay je skvělou volbou. S bílými plážemi, krásnou přírodou a skvělou kuchyní, tento ostrov nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou.


Dovolená Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je krásná země a nabízí mnoho krásných a exotických míst k návštěvě, včetně Koh Tonsay, také známého jako Rabbit Island.

Koh Tonsay se nachází jen asi 20 minut plavby od Kampotu, což je malé a klidné městečko v Kambodži, obklopené kopci a řekou. To znamená, že se na dovolené na Rabbit Island můžete snadno spojit s návštěvou Kampotu.

Ostrov Koh Tonsay nebo Ostrov králíků, jak se někdy nazývá, je malý ostrov o velikosti jednoho čtverečního kilometru a nemá zde žádné automobily, pouze koňská povozy a kolečkové vozíky. Takže se můžete těšit na klidnou atmosféru, čisté bílé písečné pláže, křišťálově čisté vody a nádherný podvodní svět.

Na ostrově se nachází řada malých bungalovů, které jsou ideální pro trávení několika dní v klidu a pohodlí. Tyto bungalovy jsou velmi jednoduché, avšak zařízeny základními věcmi, jako jsou postele, moskytiér a ventilátor. To znamená, že vás v letním horku udrží v chládku a při zimě jsou dostatečně teplé.

Pokud se chcete odpočinout a užít si výhled na ostrov, můžete si pronajmout koňský povoz nebo kolečkové vozíky a projet se po ostrově. Během této cesty si můžete prohlédnout nádherné pohledy na západ slunce, nebo se vydat na výlet k nedalekým chrámům a jeskyním.

Jedním z nejkrásnějších a zároveň nejzábavnějších aktivit, které se na ostrově Koh Tonsay dají dělat, je šnorchlování. Voda je zde křišťálově čistá a plná různých druhů podmořského života. Takže si můžete prohlédnout barevné ryby, korály a další živočichy, kteří zde žijí.

V neposlední řadě, pokud máte chuť na něco k jídlu nebo popít, na ostrově Koh Tonsay se nachází několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídel, včetně čerstvých ryb, které byly uloveny přímo z okolního moře. Můžete si tedy vychutnat místní jídlo a nápoje v krásné atmosféře a užít si tak pravou kambodžskou kuchyni.

Celkově lze říci, že ostrov Koh Tonsay je naprosto vynikající cílovou destinací pro každého, kdo hledá klidné, nádherné a nezapomenutelné místo k návštěvě v Kambodži. Takže neváhejte a vydajte se na dovolenou na Rabbit Island!


Letenka Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Přemýšlíte, kam se podívat na své další dovolené? Co takhle navštívit Kambodžu a užít si nádherné pláže a neopakovatelné výhledy na moře? Pokud ano, rozhodně nevynechejte návštěvu malého ostrova Koh Tonsay, známého také jako Rabbit Island.

Ostrov Koh Tonsay se nachází v Kambodži, v provincii Kep, poblíž hranic s Vietnamem. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci, pokud hledáte klid a soukromí. Na ostrově se nachází písečné pláže, křišťálově čisté moře a nádherné západy slunce.

Nejlepší způsob, jak se na ostrov dostat, je trajektem z Kepu. Cesta trvá pouze 30 minut a nabízí nezapomenutelné výhledy na moře a okolní scenérie. Cesta samotná je již hodně zajímavá a nabízí mnoho možností k fotografování.

Jakmile dorazíte na ostrov, budete překvapeni tichem a klidem. Žádné velké turistické rezorty nejsou na ostrově povoleny, takže tu najdete pouze několik menších hotelů a chatiček pro ubytování. Pokud hledáte komfort a luxus, asi zde na Rabbit Island nesháníte ideální pobyt, ale pokud se chcete vypnout od ruchu velkoměst a užít si klidu a odpočinku, pak je toto místo ideální pro Vás.

Na ostrově nemáte ani s jídlem problém. Většina míst nabízí české menu s možností pokrmů na přání jako např. teplé zeleninové saláty, místní speciality jako řízky z tuňáka, čerstvou rybu, grilované krevety, řízky a různé saláty...

Pokud vás láká procházení se po pláži, ostrov Koh Tonsay má na výběr několik krásných pláží, které stojí za návštěvu. Na pláži je k dispozici i půjčovna lehátek a slunečníků.

Celkově lze říci, že návštěva ostrova Koh Tonsay je jednoduchá a rychlá a na ostrově se můžete odpočinout a relaxovat od ruchu velkoměsta. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klidu, přírodní krásy a místní speciality. Co třeba využít dalších volných dní a zabalit si kufry pro další dobrodružství?


Počasí Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža Koh Tonsay, známá také jako Rabbit Island, se nachází poblíž břehů Kampotu v jižní Kambodži. Tento malý ostrov, který měří pouhých 2 kilometry na délku a šířku, je oblíbeným útočištěm pro turisty hledající klid a odpočinek na nádherné pláži s křišťálově čistou vodou.

Kambodža Koh Tonsay má tropické podnebí, což znamená, že je teplé a vlhké po celý rok. Nejlepší období k návštěvě Rabbit Islandu je v suchém období, které trvá od listopadu do dubna. Během této doby jsou dny obvykle teplé a slunečné, s teplotami kolem 30°C.

V období dešťů, které začíná v květnu a končí v listopadu, může být počasí nestabilní. Dochází zde často k silným dešťům a bouřím, což může způsobit problémy s dopravou a turistickými aktivitami na ostrově.

Pokud se ale rozhodnete navštívit Kambodža Koh Tonsay během tohoto období, můžete si stále užít aktivit, jako je například plavání ve vodě, šnorchlování nebo rybaření. Ostrov nabízí také mnoho malých restaurací a stánků s občerstvením, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Celkově lze říci, že Kambodža Koh Tonsay je skvělým místem pro dovolenou na pláži s tropickým počasím. Nejlepší čas na návštěvu je však během suchého období, kdy jsou slunečné dny a teploty jsou příjemné. Během deštivého období může být počasí nestálé, ale stále je to úžasné místo pro dovolenou v tradičním kambodžském stylu.


Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Záruka nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejvýhodnější lety po celém světě

Obstarajte si nejlevnější letenky do místa, které vás očarují svou krásou nebo unikátností.

Objevit letenky