Najděte nejlevnejší letenky

Nizozemsko Efteling

Počasí Nizozemsko Efteling


Nizozemsko je země, kde se může počasí velmi rychle měnit. V létě může být horko a slunečno, ale v zimě může být velmi studeně a sněžit. Jedním z nejoblíbenějších turistických míst v Nizozemsku je zábavní park Efteling, který je otevřený celoročně. To znamená, že návštěvníci mohou zažít Efteling v každém počasí.

V létě se počasí v Nizozemsku může stát velmi horkým, hlavně v červenci a srpnu. V této době je nejlepší být na slunci, aby se vám dostalo maximum zážitků z parku Efteling. Naštěstí, většina atrakcí v Eftelingu jsou venkovní, takže návštěvníci si mohou užívat vodních atrakcí a horských dráh za teplého počasí. Parku Efteling je mnoho stínů, takže návštěvníci se mohou schovat před horkem a užívat si jídlo nebo pití v některých z restaurací.

Zimy v Nizozemsku mohou být velmi chladné a mokré. V tomto období je Efteling oblečený do svátečního šatu a v ekologickém vytápění a osvětlení, aby se vám ulevilo od zimního chladu, i kdy je celý park venku. Návštěvníci si mohou užívat zimního času v Efteling ss romantickými jezírky ledem, pohádkovými osvětleními a s možností zahrát si na některé z programů, jako je kluziště.

Podzim v Nizozemsku je nádherným obdobím, kdy stromy mají různorodé barvy a se svěžím vzduchem. Počasí v tomto období se může měnit velmi rychle, ale návštěvníci se mohou těšit na romantické zážitky s drobným deštěm a chladnější teploměry.

Při zvažování vaší návštěvy do Nizozemska Efteling, je nejlepší si zkontrolovat předpovědi počasí dopředu, a pečlivě vybírat oblečení podle toho, jaký druh počasí se očekává. Když se nastaví podmínky správně, park Efteling se stává magickým místem, kde se mohou návštěvníci těšit na zábavu celý rok, bez ohledu na povětrnostní podmínky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Efteling


1. Jaké jsou otevírací hodiny parku Efteling?
Otevírací hodiny se liší v závislosti na ročním období a v průběhu týdne, ale obvykle je park Efteling otevřen od 10:00 do 18:00 v zimním období a od 10:00 do 20:00 v letním období.

2. Jak se dostat do parku Efteling?
Park Efteling se nachází v nizozemském městě Kaatsheuvel. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je cestovat vlakem nebo autobusem a poté přestoupit na příměstské autobusy, které jezdí přímo k parku.

3. Kolik stojí vstupenky do parku Efteling?
Cena vstupenek se liší v závislosti na věku návštěvníka a období, ve kterém se park navštíví. Obecně platí, že vstupenka pro dospělého stojí okolo 45 € a pro dítě okolo 40 €.

4. Můžete si jídlo a pití donést do parku Efteling?
Ano, návštěvníci mohou donést vlastní jídlo a pití do parku Efteling. V parku je také k dispozici mnoho restaurací a stánků s občerstvením.

5. Jaké atrakce stojí za návštěvu v parku Efteling?
V parku Efteling je mnoho populárních atrakcí, jako je například pohádkový les, kouzelný hrad Raveleijn, atrakce Baron 1898 a Joris en de Draak. Nejoblíbenější atrakcí je ale rollercoaster Python.

6. Jaké jsou možnosti ubytování v blízkosti parku Efteling?
V blízkosti parku Efteling je k dispozici mnoho hotelů a ubytování, jako například Efteling Hotel, Bosrijk Village nebo Loonsche Land Hotel. Cena ubytování se liší v závislosti na úrovni komfortu a umístění.


Ubytování Nizozemsko Efteling


Nizozemsko je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Evropě a rekreace v této zemi je příjemná a zábavná. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří například Efteling, zábavní park, který se nachází v Kaatsheuvelu, nedaleko města Breda. Efteling nabízí celkově 4 hotely a několik dalších možností ubytování, které jsou ideální pro návštěvníky parku.

1. Efteling Hotel:
Efteling Hotel je největším ze všech hotelů v areálu parku. Tento hotel nabízí celkově 125 pokojů a apartmánů, z nichž některé jsou určeny pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a nabízejí výhled na park. Pokoje jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby každého hosta. Cena za jeden pokoj začíná od 199 eur za noc a zahrnuje snídani.

2. Efteling Bosrijk Village:
Efteling Bosrijk Village je ideální pro rodiny, kteří chtějí zažít zábavní park více dní. Tento resort nabízí výběr různých typů ubytování, včetně volně stojících domů, lodge a apartmánů. Každý typ ubytování je plně vybaven a je ideální pro rodiny s dětmi. Mezi další výhody resortu patří samozřejmě i přístup do parku. Ceny za ubytování začínají od 99 eur za noc.

3. Efteling Loonsche Land Hotel:
Efteling Loonsche Land Hotel byl otevřen v roce 2017 a je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí zažít autentický zážitek, když se ubytují přímo v areálu parku. Hotel nabízí 75 pokojů, včetně prostorných rodinných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a plně vybaveným koupelnou. Ceny za pokoj začínají od 129 eur za noc.

4. Het Witte Huis Efteling:
Het Witte Huis Efteling je vzdálen jen 10 minut jízdy autem od parku Efteling a je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít klidné ubytování v blízkosti zábavního parku. Tento krásný hotel nabízí pokoje s výhledem, zahrádku a zdarma parkování. Ceny za noc začínají na 99 eurech.

5. GuestHouse Hotel Kaatsheuvel:
Tento krásně navržený hotel nabízí moderní pokoje s výhledem na město Kaatsheuvel. GuestHouse Hotel Kaatsheuvel je vzdálen pouze 5 minut jízdy od zábavního parku Efteling a nabízí snadný přístup k dalším turistickým atrakcím v okolí. Každý pokoj má výhled na město a nabízí klimatizaci, soukromou koupelnu a TV. Ceny za noc začínají na 75 eurech.

Všechny nabídky ubytování v Efteling jsou nádherné a jsou skvělým výchozím bodem pro prozkoumání Nizozemského zábavního parku. Bez ohledu na to, který hotel si vyberete, můžete si být jisti, že zde vyzkoušíte zcela jedinečný zážitek a budete mít možnost prozkoumat všechny atrakce, které Efteling nabízí.


Letenka Nizozemsko Efteling


Letenka Nizozemsko Efteling: Zážitek pro celou rodinu

Efteling je největší a nejpůsobivější zábavní park v Nizozemsku a oceněný jako nejlepší tematický park v Evropě. Park se nachází v městě Kaatsheuvel a pro návštěvníky připravuje nezapomenutelný zážitek. Jedná se o ideální místo pro celou rodinu, která se chce pobavit a užít si společně krásný den plný zábavy a dobrodružství.

Nizozemsko Efteling je vzdálené pouhých pár hodin letu z Prahy. Zvolit si letenku do Nizozemska a následně se vydat do Eftelingu je tedy velmi pohodlné a rychlé řešení. Po příletu z Prahy na letiště v Amsterdamu Vám stačí jet přibližně 1,5 hodiny a užijete si ten nejlepší zábavní park v Nizozemsku.

Efteling zahrnuje celkově 5 oblastí, které se zaměřují na různé téma - rozkreslené království, nefritová zahrada, svět vodních zábav, mistři hory a hrad Knížete Pavla. Všech těchto míst je propojeno četnými cestami a můžete se tak volně pohybovat od jedné lokality k druhé. Zajímavé je, že park se neustále rozšiřuje a nabízí svým návštěvníkům stále nové atrakce a zábavu.

Efteling nabízí nepřeberné množství atrakcí nejen pro dospělé, ale i pro děti různého věku. Nejznámější atrakcí je určitě pohádkový les, kde mohou děti vidět své oblíbené postavy jako jsou Sněhurka, Sedm trpaslíků, Šípková Růženka a další. Pro milovníky adrenalinových atrakcí je v Eftelingu také dostatek možností, jak si pořádně užít. Například atrakce Baron 1898, kde získají návštěvníci pocit, že padají z výšky 37,5 metrů, je opravdovou lahůdkou pro všechny sběrače adrenalinu.

Kromě atrakcí a zábavy najdete v Eftelingu také mnoho možností, jak se občerstvit či nakoupit suvenýry a dárky. Park nabízí širokou škálu restaurací, kaváren a stánků, kromě toho, že má vlastní supermarket. Toto jsou vlastně ideální místa, kde se můžete na chvíli zastavit a nabrat nové síly pro další prozkoumávání parku.

Návštěva Eftelingu je nejen zábavou a zážitkem, ale také vzděláváním, protože park učí děti o různých kulturách a tradicích. Cestou parkem narazíte na mnoho atrakcí, jako jsou například Vodopád Pandory a Pagode, odkud je pozorování celého parku. Děti budou mít zaručeně spoustu zábavy a naprostá většina z nich se zvuky z Eftelingu neuvěřitelně počastuje.

Celkově je tedy návštěva Eftelingu vysoce doporučená pro celou rodinu. K zakoupení letenky z Prahy do Nizozemska je třeba vyhledat cenově dostupnou variantu a užít si neuvěřitelně zábavný a napínavý den v tomto skvělém zábavním parku. Efteling prostě musí každý ochutnat!


Dovolená Nizozemsko Efteling


Pokud hledáte originální a zábavný způsob, jak strávit dovolenou v Nizozemsku, možná byste mohli navštívit Efteling – největší zábavní park v této zemi. Efteling se nachází v provincii Severní Brabantsko v blízkosti města Kaatsheuvel, asi 1,5 hodiny jízdy od Amsterdamu.

Efteling je ideální destinací pro rodiny s dětmi, ale i pro páry nebo jednotlivce, kteří hledají trochu více dobrodružství. Park se rozkládá na ploše 72 hektarů a nabízí více než 36 atrakcí, včetně horských drah, vodních atrakcí a pohádkových zážitků.

Jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších míst v parku je pohádkový les, kde se návštěvníci mohou procházet a objevovat různé pohádkové postavy a místa, jako je Zlatovláska, Sněhurka a sedm trpaslíků, či zapomenuté království. Pro fanoušky kouzelných pohádek je to prostě úžasné místo!

Další atrakcí jsou horské dráhy, například Python, dvoukolejná dráha rychlostí 85 km/h, nebo The Baron 1898, dráha s vertikálním úsekem, která padá do temné Kambodže. Ty jsou určeny spíše pro návštěvníky, kteří neocení pouhou jízdu na vozíku.

Kromě atrakcí je v parku k dispozici také mnoho restaurací a obchodů s originálními suvenýry, prý na každou náladu a chutě.

Efteling má otevřeno po celý rok. Během jarních a letních měsíců se otevírají další atrakce a park má prodloužené otevírací hodiny. Ceny se samozřejmě také liší podle sezóny, ale návštěva se pohybuje v řádu několika desítek eur.

Pro ty, kteří by spíše zůstali v Eftelingu, je v parku k dispozici také několik hotelů a rekreačních zařízení. Hotel Efteling říká, že je inspirovaný templářskou lodgí a má více než 120 komfortních pokojů.

Takže, pokud se chystáte na dovolenou do Nizozemska a chcete zkusit něco nového a vzrušujícího, určitě byste měli navštívit Efteling a pobavit se v pohádkovém světě. Je to perfektní místo pro rodiny, které hledají zábavu, ale i pro jednotlivce, kteří touží po nových zážitcích.


Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Záruka nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejvýhodnější lety po celém světě

Obstarajte si nejlevnější letenky do místa, které vás očarují svou krásou nebo unikátností.

Objevit letenky